Kontakt oss

Kristin M. Schjetne

Daglig leder / Markedsrådgiver

(+47) 915 42 523
kristin@celero.no

Fredrik A. Sivertsen

Kreativ leder

(+47) 464 15 246
fredrik@celero.no

Monica A. Johansen

Markedsrådgiver

(+47) 976 97 201
maj@celero.no

Ida Sofie Kvalø

Tekstforfatter

(+47) 942 06 254
ida@celero.no

Mia Isabell Austli

Grafisk designer

(+47) 479 45 251
mia@celero.no

Kine E. D. Vestvik

Designer / Innholdsprodusent

(+47) 481 15 768
kine@celero.no

Anders Hjertenæs

Tekstforfatter

(+47) 993 67 790
anders@celero.no

Christoffer H. Larsen

Markedsrådgiver

(+47) 404 77 402
christoffer@celero.no

Mari Johansen

Innholdsprodusent

(+47) 417 80 619
mari@celero.no

Elise Marie Aasen

Digital markedsfører

(+47) 466 22 440
elise@celero.no

Ta kontakt
med oss

Vi er bare noen tastetrykk unna – ring, fyll ut kontaktskjema eller stikk innom oss!

(+47) 915 42 523
post@celero.no
Nedre Bakklandet 58C