Kontakt oss

Kristin M. Schjetne

Daglig leder / Markedsrådgiver

T: 91 54 25 23
E: kristin@celero.no

Fredrik A. Sivertsen

Kreativ leder

T: 46 41 52 46
E: fredrik@celero.no

Monica A. Johansen

Markedsrådgiver

T: 97 69 72 01
E: monica@celero.no

Ida Sofie Kvalø

Tekstforfatter

T: 94 20 62 54
E: ida@celero.no

Mia Isabell Austli

Grafisk designer

T: 47 94 52 51
E: mia@celero.no

Kine E. D. Vestvik

Designer / Innholdsprodusent

T: 48 11 57 68
E: kine@celero.no

Anders Hjertenæs

Tekstforfatter

T: 99 36 77 90
E: anders@celero.no

Christoffer H. Larsen

Digital markedsfører

T: 40 47 74 02
E: christoffer@celero.no

Mari Johansen

Innholdsprodusent

T: 41 78 06 19
E: mari@celero.no

Ta kontakt med oss

Vi er bare noen tastetrykk unna – ring, fyll ut kontaktskjema eller stikk innom oss!

91 54 25 23
post@celero.no
Nedre Bakklandet 58C